פילאטיס מכשירים

אם התרומה של הפילאטיס המסורתי על מזרון הוכחה כמשמעותית מאוד לחיזוק הגוף, הגמישות, היציבה, הנשימה והתנועה, זה הזמן להוסיף לה גם מכשירים שיגרמו לכם לבצע אימון מספק בעצימות גבוהה ולהוציא אתכם בכל פעם מחוטבים יותר, מצומצמי היקפים וכמובן בריאים במיוחד.
פילאטיס מכשירים מאפשר להשיג מקסימום איזון גופני ומנטלי על ידי ביצוע תרגילי הפילאטיס בעזרת מכשירים מיוחדים שמגבירים את עומס התרגילים והופכים אותם למדויקים יותר, לעוצמתיים יותר ולמגשימי המטרות שלכם. השליטה על הגוף דרך עבודת הפילאטיס מכשירים מאפשרת פיתוח מודעות גופנית גבוהה, שיקום פציעות (פילאטיס שיקומי) ומניעה של פציעות עתידיות ומחלות רבות.

מי הגאון שהמציא את זה?

ג'וזף פילאטיס המציא את השיטה אי שם בשנות ה-40 של המאה הקודמת אך לא הסתפק בתרגילי מזרון בלבד. הוא נהג להשתמש גם במכשירים הפועלים על התנגדות קפיצים שפיתח כחלק מרצונו להעשיר עוד ועוד את תנועת הגוף. כל מכשיר מאפשר למתאמן לקבוע לעצמו את רף העצימות לפי היכולת האישית ולתרגל אימון מהנה, דינמי, זורם ומאתגר.

מהם היתרונות של פילאטיס מכשירים?

  •  עבודה פרטנית בקבוצות קטנות – המאמן יכול לעבוד אישית עם כל מתאמן ולתת לו יחס אישי, ליצור התקדמות מהירה יותר ושמירה על תרגול בריא ובטוח.
  •  סביבת אימונים מודולרית ודינמית לפי צורכי המתאמן, מה שהופך אותה לאידיאלית גם עבור אנשים המבצעים שיקום או פיזיותרפיה, נשים בהריון, ספורטאים, רקדנים, בעלי מחלות כרוניות, נכים או מוגבלים בתנועה וכו'.
  •  הגעה לרף גבוה של ביצועים במנחים משתנים, זוויות וטווחי תנועה שמדמים את אלו שאנו מבצעים בחיי היומיום.
  •  מביא להתארכות התנועה, לחיטוב, לזקיפות קומה ולתחושה גופנית ומנטלית מעולה
  •  מצר את היקפי הבטן באופן משמעותי
  •  מפיג מתחים, חרדות, תשישות ומשיב את הביטחון העצמי ותחושת החיוניות של הגוף
  •  שילוב בין תרגילי הפילאטיס המסורתיים לבין סביבת "חדר כושר"

מה מביאים לשיעור?

בגדים נוחים וצמודים במידת האפשר – כך יכול המאמן לראות את העבודה האמיתית של קבוצות השרירים ולדייק את התנועה של כל מתאמן בצורה אופטימלית.
גרביים ומגבת למי שמעוניין
בקבוק מים
אנרגיה טובה וחיוך

יאללה, שנתחיל להתאמן?

מאמני הפילאטיס מכשירים הטובים בישראל מחכים לכם עכשיו באתר! תוכלו לסנן את חיפוש המאמנים לפי אזור מגורים וגיל המתאמנים ולצפות בגישת האימונים, גודל הסטודיו וכמות המתאמנים בכל שיעור, שעות, ימים, גלריית תמונות ועוד. תוכלו להתקשר למאמנ/ת שבחרתם, לשלוח הודעה ולשאול כל שאלה נוספת דרך האתר. קליק אחד וקדימה, לאימונים!